Kde cvičit TRX?

Fitness centra a posilovny v ČR, kde si můžete vyzkoušet hodiny cvičení TRX
a funkčního tréninku. Vše pod vedením osobních trenérů
s originálním nářadím a TRX popruhy.

Hledáte fitness centrum, kam zajít na hodiny  TRX?

Vyzkoušejte moderní fitness jen pro ženy. Contours je síť dámských fitness center s 28 pobočkami v ČR.
  • možnost TRX tréninku
  • určeno všem ženám bez ohledu na kondici, váhu či věk
  • cvičení s certifikovanou fitness trenérkou
  • hlídání dětí
  • + další výhody
Zjistit více

Kde cvičit TRX

Posilovna pro ženy – TRX v Contours

Chtěli byste vypadat dobře, zhubnout, odreagovat se, ale nezbývá vám čas na zdravý životní styl? Vyzkoušejte cvičení na TRX a kruhový trénink pro ženy v Praze. Cvičení pod dohledem fitness trenérky, možnost hlídání dětí.


TRX karviná

TRX Reichi – Karviná

Není důležité, jestli dokáže trenér udělat klik na jedné ruce, ale umět vést a dokázat přizpůsobit cvik, tak aby to zvládl odcvicit každý (důchodce, nováček, bombardak).


TRX Team – Stráž pod Ralskem

Přijďte si zacvičit funkční trénink, TRX nebo skupinové lekce. Vytvářím takovou skladbu a skupinu cviků, která vám pomůže provádět běžné denní aktivity s vyšší výkonností a nižším rizikem možného úrazu.


Sport centrum Delfín České Budějovice

Sport Centrum Delfín

Sportcentrum Delfín nabízí pestrou nabídku vybavení a systémů pro silový trénink, cardio trénink včetně řešení pro takzvaný core trénink. Patří sem lekce Kinesis, TRX, Bosu, Yogy, Pilates, Kruhového tréninku, Spinningu a mnoha dalších.


Fitcentrum PROMĚNY

TRX Havířov – Příjemné prostředí a naši trenéři vás budou motivovat ke stále lepším a lepším výsledkům. Můžete si vybrat z těchto cvičení: TRX, BOSU Core & Strenght, BOSU Bodyform a další.


TRX Praha 7

3D FITNESS ACADEMY

Chcete vyrazit a zacvičit si na TRX v Praze? Určitě navštivte studio 3DFA, které nabízí skupinová cvičení TRX i TRX školení. Skvělý tým fitness profesionálů v čele s Jakubem Wurzelem.


Spartan´s Strength

Jednotnou filozofiou celého konceptu Spartan´s Strength je jedinečné heslo „ OVERCOME YOUR LIMITS“ (PREKONAJ SVOJE LIMITY). To znamená, že každý jedinec má mať v sebe zakorenenú túžbu zdokonaľovať sa, prekonávať […]


FittSport

FittSport Meziříčská 1710 Rožnov pod Radhoštěm Telefon: +420 602 704 424 Web: www.fittsport.cz Velmi si zakládáme na tom, jaký tým instruktorů se Vám v našich moderních a profesionálně vybavených prostorách […]


Fit plus Blansko

Fitness centrum v Blansku, zaměřené především na funkční trénink a posílení celého těla. Nabízíme různé aktivy zaměřené na posílení nebo vytvarování těla, hubnutí, zlepšení a udržení kondice.


BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno

Fitnesscentrum v samém srdci Brna pod hotelem International. Prostorné plně vybavené fitnesscentrum, ve kterém nechybí wellness zóna s bazénem se slanou vodou, sauny, masáže, skupinové lekce, travnatá terasa a samozřejmě TRX lekce.


KANTOR FITNESS Brno

Kántor fitness nabízí lekce vedené zkušenými instruktory. Můžete si u nás rezervovat hodiny na kterých si vyzkoušíte kruhový funkční trénink, TRX a další.


Ladies fit club

Ladies fit club

Vyzkoušejte CORE TRAINING – Speciální posilovací cvičení zaměřené na zpevnění a posílení „CORE“, tedy jádra = středu těla s důrazem na správné držení těla.


Golden Body

GOLDEN BODY

Vyzkoušejte BOSU + TRX® – výjimečná kombinace dvou vysoce atraktivních cvičení byla vytvořena za účelem dosažení maximálního efektu cvičení a radosti z pohybu.


GO Fitness

GO Fitness

Poskytujeme individuální i semiprivátní přístup. Neposkytujeme cvičení ve větších skupinách, protože bychom se nemohli věnovat klientovi dostatečně, což je proti naši filozofii.


Fitness 14

Fitness 14

Jsme novinkou mezi záplavou sportovních center. Nabízíme Vám špičkově vybavené fitness centrum se třemi základními zónami – sály, posilovna a wellness. Starat se o Vás budou zkušení instruktoři.


eRclub

eRclub

eR club je již pár let Vaším klubem, kam se chodíte pobavit, vyvětrat si hlavu, zapotit se a fyzicky si odpočinout od všedních starostí a stresů. Všichni naši instruktoři mají na jednotlivé aktivity platné originální licence.


BODY REVOLUTION

BODY REVOLUTION

Skvěle relaxujte, skvěle vypadejte, a ještě sbírejte body v našem zákaznickém programu. Čeká Vás masáž zdarma! Tak go pro body!


Sportcentrum Paráda

Sportcentrum Paráda

KOLO ŠTĚSTÍ PARÁDY – každý týden roztáčíme kolo štěstí s permanentkami Sportcentra Paráda, které získávají bonusové vstupy na sport nebo wellness aktivity.


CENTRUM TIŠNOV

Oáza Tišnov

OázaTišnov je nově vzniklé pohybově-relaxační centrum. Nabízíme širokou škálu sportovních aktivit pro malé, i velké. Své tělo zahřejete při badmintonu,squashi či TRX.


FIL Studio

FIL Studio Havířov

Naše nově otevřené Fil studio vám nabízí různé druhy cvičení, některé druhy máme jako jediní v Havířově. Na cvičení je důležité si místa rezervovat, jelikož cvičení máme kapacitně omezeno, počet se odvíjí dle druhu cvičení.


Flex-Fitness

Flex-Fitness

Jsme studio funkčního tréninku rodinného typu s příjemnou a přátelskou atmosférou. Flex-Fitness funguje pod vedením master trenéra Petra Peče.


SPORT PERFEKT Věry Macoškové

Sport Perfekt Opava

V našem sportovním centru rovněž nabízíme odborné poradenství v oblasti výživy a pohybu. Lekce vedou dlouholetí zkušení lektoři, kteří mají patřičné odborné vzdělání a i nadále se stále vzdělávají.


3D FITNESS

3D Fitness – Žamberk

V rámci regionu pardubického kraje je studio 3D FITNESS Žamberk nejrozsáhlejším centrem cvičebních aktivit v oblasti skupinového a funkčního tréninku.


Aerospinning Master Franchising

Aerospinning Master Franchising

V našem centrálním a školícím středisku funkčního tréninku GO Fitness© nabízíme nejen několik forem ® cvičení , ale především NOVINKY Fitness – privátní a semiprivátní tréninky. TRX, Kruhový trénink, cvičení na Gravity,..


kpkranking

KP Kranking

KP KRANKING je exkluzivní a moderní sportovní centrum v Uherském Hradišti. Naším cílem je poskytnout vám příjemné místo, kde si můžete nejen aktivně zasportovat, ale i zarelaxovat a nabrat nové síly


Viva Fitnes

Viva Fitnes

Co takhle na chvíli zapojit do Vašeho tréninku váhu Vašeho těla jako hlavního odporu pro intenzitu Vašeho tréninku?
Pojďte dnes společně s námi vyzkoušet TRX.


holmes place

Holmes Place

Přijďte načerpat energii do našeho klubu, který Vám nabízí širokou nabídku fitness i relaxace. Věříme, že náš osobní přístup ke klientům, profesionální služby a vždy to nejmodernější vybavení je tím pravým důvodem spokojenosti našich stálých klientů.


Kotelna Slovany

Kotelna Slovany Plzeň

Navštivte nové sportovní centrum v Plzni na Slovanech, přijďte si příjemně zasportovat, protáhnout tělo a vyzkoušet nejen tradiční sporty, ale i poslední novinky z naší pestré nabídky.
Vyzkoušej ZDARMA tréninkový plán, který ti pomůže posílit celé tělo v mnoha rovinách.

A navíc tě bude bavit.

30 minutový TRX trénink

Pošlete odkaz na článek přátelům