TRX Brno a okolí

Hledáte TRX cvičení v Brně a okolí?

Vyzkoušejte si skupinové cvičení TRX v Brně pod vedením osobních trenérů. Všechny zapsané posilovny a fitness centra jsou OVĚŘENÉ a používají originální popruhy TRX.

TIP: Contours fitness Brno

Vyzkoušejte moderní fitness jen pro ženy v Brně. Contours je síť dámských posiloven s 28 pobočkami v ČR.


  • možnost TRX cvičení
  • posilovna a fitness jen pro ženy v Brně
  • určeno všem bez ohledu na kondici, váhu či věk
  • cvičení s osobní fitness trenérkou
  • hlídání dětí
  • + další výhody

Zjistit více

 

Posilovna pro ženy – TRX v Contours

Chtěli byste vypadat dobře, zhubnout, odreagovat se, ale nezbývá vám čas na zdravý životní styl? Vyzkoušejte cvičení na TRX a kruhový trénink pro ženy v Praze. Cvičení pod dohledem fitness trenérky, možnost hlídání dětí.


Fit plus Blansko

Fitness centrum v Blansku, zaměřené především na funkční trénink a posílení celého těla. Nabízíme různé aktivy zaměřené na posílení nebo vytvarování těla, hubnutí, zlepšení a udržení kondice.


BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno

Fitnesscentrum v samém srdci Brna pod hotelem International. Prostorné plně vybavené fitnesscentrum, ve kterém nechybí wellness zóna s bazénem se slanou vodou, sauny, masáže, skupinové lekce, travnatá terasa a samozřejmě TRX lekce.


KANTOR FITNESS Brno

Kántor fitness nabízí lekce vedené zkušenými instruktory. Můžete si u nás rezervovat hodiny na kterých si vyzkoušíte kruhový funkční trénink, TRX a další.


BODY REVOLUTION

BODY REVOLUTION

Skvěle relaxujte, skvěle vypadejte, a ještě sbírejte body v našem zákaznickém programu. Čeká Vás masáž zdarma! Tak go pro body!


CENTRUM TIŠNOV

Oáza Tišnov

OázaTišnov je nově vzniklé pohybově-relaxační centrum. Nabízíme širokou škálu sportovních aktivit pro malé, i velké. Své tělo zahřejete při badmintonu,squashi či TRX.


FUNKČNÍ FITNESS V KYJOVĚ

Pohybové centrum Kyjov

Využíváme nejnovějších pomůcek a trendů v oblasti funkčního fitness – TRX, TRX rip trainer, GTS Gravity, Bosu, power bagy, kettlebells, Vipry, medicinbaly, medicinbaly s úchyty, Gun-ex a další.


Weisser sport centrum

WEISSER SPORT CENTRUM s.r.o. Hrnčířská 6 (SFINX) 602 00 BrnoTelefon: +420 541 242 769 Web: www.weissersportcentrum.cz Svým návštěvníkům nabízí už od roku 2001 širokou škálu aerobních, posilovacích a protahovacích cvičení […]Rate this post

Vyzkoušej ZDARMA tréninkový plán, který ti pomůže posílit celé tělo v mnoha rovinách.

A navíc tě bude bavit.

30 minutový TRX trénink