TRX Praha

Hledáte TRX cvičení v Praze?

Vyzkoušejte si skupinové lekce TRX pod vedením osobních trenérů. Cvičení je zábavné a přináší úžasné výsledky. Máte konkrétní zdravotní problém či sportovní cíl? V tom případě doporučujeme osobní trénink.

Všechny zapsané posilovny a fitness centra jsou OVĚŘENÉ a používají originální popruhy TRX.

TIP: Dámská posilovna v Praze

Vyzkoušejte moderní cvičení jen pro ženy v Praze. Contours je síť dámských fitness center s 28 pobočkami v ČR.


  • možnost TRX tréninku
  • posilovna a fitness jen pro ženy
  • určeno všem bez ohledu na kondici, váhu či věk
  • cvičení s osobní fitness trenérkou
  • hlídání dětí
  • + další výhody

Zjistit více

 

TRX Praha 7

3D FITNESS ACADEMY

Chcete vyrazit a zacvičit si na TRX v Praze? Určitě navštivte studio 3DFA, které nabízí skupinová cvičení TRX i TRX školení. Skvělý tým fitness profesionálů v čele s Jakubem Wurzelem.


Ladies fit club

Ladies fit club

Vyzkoušejte CORE TRAINING – Speciální posilovací cvičení zaměřené na zpevnění a posílení „CORE“, tedy jádra = středu těla s důrazem na správné držení těla.


GO Fitness

GO Fitness

Poskytujeme individuální i semiprivátní přístup. Neposkytujeme cvičení ve větších skupinách, protože bychom se nemohli věnovat klientovi dostatečně, což je proti naši filozofii.


Aerospinning Master Franchising

Aerospinning Master Franchising

V našem centrálním a školícím středisku funkčního tréninku GO Fitness© nabízíme nejen několik forem ® cvičení , ale především NOVINKY Fitness – privátní a semiprivátní tréninky. TRX, Kruhový trénink, cvičení na Gravity,..


holmes place

Holmes Place

Přijďte načerpat energii do našeho klubu, který Vám nabízí širokou nabídku fitness i relaxace. Věříme, že náš osobní přístup ke klientům, profesionální služby a vždy to nejmodernější vybavení je tím pravým důvodem spokojenosti našich stálých klientů.


Axa gym Praha

AXAGYM patří mezi středně velké posilovny vhodné pro všechny bez ohledu na věk a kondici. Vysoce kvalitní vybavení od firmy Grünsport je vyrobené s ohledem na multifunkční použití.
Vyzkoušej ZDARMA tréninkový plán, který ti pomůže posílit celé tělo v mnoha rovinách.

A navíc tě bude bavit.

30 minutový TRX trénink

Pošlete odkaz na článek přátelům