Fitness 14

Publikováno: 19. 4. 2013

Fitness 14 Stargym s.r.o.
F. A. Gerstnera 2151/6
370 01 České Budějovice

Telefon: +420 384 321 414

Web: www.fitness14.cz

Dbáte na svoji postavu? Fyzická kondice je alfou a omegou Vašeho bytí? Pohyb je Vaše každodenní droga? Pak jistě hledáte profesionálního partnera, který Vám poskytne ideální prostředí pro Vaše potřeby. O jednom bychom věděli… FITNESS 14.

Jsme novinkou mezi záplavou sportovních center. Nabízíme Vám špičkově vybavené fitness centrum se třemi základními zónami – sály, posilovna a wellness.

Jak to vypadá ve Fitness 14

Jak to vypadá ve Fitness 14

Starat se o Vás budou zkušení instruktoři. Vaše pohodlí ještě umocní jednoduchý systém na čipové karty v kombinaci s turnikety. Můžete si vybrat nejen z nabídky klubových členství, ale také prostě jen tak přijít a bez závazku čerpat služby, na které zrovna máte chuť. Tyto služby pak můžete hradit zvýhodněným kreditem nebo při odchodu platbou na recepci.

Pro absolutní pohodlí nabízíme také útulný dětský koutek a příjemný bar s širokou nabídkou nápojů a doplňkového fitness zboží.

Okuste péči profesionálního partnera a navštivte nás v City Center CB (hned vedle Zimního stadionu) přímo v srdci Českých Budějovic.

Kudy k nám


Zvětšit mapu

Zakladatel prvního webu o závěsném tréninku v ČR. Od roku 2011 publikuje články o TRX a funkčním tréninku, které měsíčně inspirují tisíce čtenářů.  UX designer na volné noze, fitness nadšenec. Spolupracuje s 3D FITNESS a vzdělává se v 3D FITNESS Academy.

Vyzkoušej ZDARMA tréninkový plán, který ti pomůže posílit celé tělo v mnoha rovinách.

A navíc tě bude bavit.

30 minutový TRX trénink

Pošlete odkaz na článek přátelům