Časté dotazy

[mashshare]

Závěsný systém TRX

Tuto problematiku detailně rozebíráme v článku Jak rozeznat originální TRX® od falešné kopie. Pokud již vlastníte TRX, nebo vám ho někdo nabízí se slevou a nejste si jisti jeho původem, opište výrobní číslo pod gumovou krytkou u hologramu. Toto číslo zašlete na e-mailovou adresu alice.freudlova@3dfitness.cz. Původ a stáří TRX bude prověřen v naší databázi a budete informováni, zda se jedná o originál.

TRX NELZE koupit jinak, než online na e-shopu 3D FITNESS. Pokud zakoupíte TRX v kamenném ocbchodě, je to VŽDY falešná napodobenina. Poznáte to tak, že při registraci TRX na webových stránkách společnosti Fitness Anywhere vás upozorní, že výrobní číslo TRX již existuje. V takovém případě zboží vyreklamujte u prodejce.

Tuto problematiku detailně rozebíráme zde: Jak rozeznat originální TRX® od falešné kopie.

Protočení TRX madel pro cviky jednoruč a jeho využití u konkrétních TRX cviků jsou sepsané v tomto článku.

T2 se již neprodává. Pokud ano, je to falešná kopie. TRX FORCE T3 obsahuje 12 týdenní vojenský program a mobilní aplikaci zdarma. Provedení je lehčí a pevnější.

Gumové náramky na ruku jsou součástí balení TRX. Nedají se objednat samostatně.

Nosnost TRX HOME je 160 kg.

Délka popruhů je 2,5 m. Lze prodloužit pomocí X-tenderu o 0,5 m.

TRX kurzy a školení

Požadujeme základní znalosti v oboru sportu a fitness – fitness instruktor, osobní trenér. Pro více informací a posouzení tvé dosažené kvalifikace kontaktuj přímo oddělení školení na emailové adrese nela.adamova@3dfitness.cz.

Opravňuje k vedení osobních nebo skupinových lekcí se specifickým zaměřením podle absolvovaného typu školení.

Zavěšení TRX

Ano, udrží, ale záleží na kvalitě dveří. Dále bych doporučil zamknout dveře, aby vám je někdo během cvičení neotevřel. V tomto případě může dojít k poničení dveří.

V tomto případě doporučujeme TRX závěs na dveře, který je součástí každého balení TRX. Do zdi ho můžete zavěsit také pomocí TRX X-mount.

Do panelu (v panelovém domě) doporučujeme pojistit např. lepidlem (chemická kotva) v kombinaci se závitovou tyčí.

Doporučená maximální výška zavěšení TRX je 2,7 m.

[mashshare]

Vyzkoušej ZDARMA tréninkový plán, který ti pomůže posílit celé tělo v mnoha rovinách.

A navíc tě bude bavit.

30 minutový TRX trénink

Pošlete odkaz na článek přátelům