Časté dotazy

Závěsný systém TRX

Tuto problematiku detailně rozebíráme v článku Jak rozeznat originální TRX® od falešné kopie. Pokud již vlastníte TRX, nebo vám ho někdo nabízí se slevou a nejste si jisti jeho původem, opište výrobní číslo pod gumovou krytkou u hologramu. Toto číslo zašlete na e-mailovou adresu info@3dfitness.cz. Původ a stáří TRX bude prověřen v naší databázi a budete informováni, zda se jedná o originál.

TRX NELZE koupit jinak, než online. Pokud zakoupíte TRX v kamenném obchodě, je to VŽDY falešná napodobenina. Poznáte to tak, že při registraci TRX na webových stránkách společnosti Fitness Anywhere vás upozorní, že výrobní číslo TRX již existuje. V takovém případě zboží vyreklamujte u prodejce.

Tuto problematiku detailně rozebíráme zde: Jak rozeznat originální TRX® od falešné kopie.

Protočení TRX madel pro cviky jednoruč a jeho využití u konkrétních TRX cviků jsou sepsané v tomto článku.
T2 se již neprodává. Pokud ano, je to falešná kopie. TRX FORCE T3 obsahuje 12 týdenní vojenský program a mobilní aplikaci zdarma. Provedení je lehčí a pevnější.
Gumové náramky na ruku jsou součástí balení TRX. Nedají se objednat samostatně.
Maximální nosnost cvičence pro bezpečné cvičení může být až 159 kg / 350 liber. Všechny modely originálního TRX® byly testovány i při čtyřnásobném zatížení / 1400 liber a nevyskytla se na nich žádná závada, která by způsobila ohrožení bezpečnosti při cvičení.
Délka popruhů je 2,5 m. Maximální výška pro cvičení: 2,7 m. Délku TRX lze prodloužit pomocí X-tenderu o 0,5 m.

TRX kurzy a školení

Požadují se základní znalosti v oboru sportu a fitness – fitness instruktor, osobní trenér. Pro více informací a posouzení dosažené kvalifikace kontaktujte přímo oddělení školení na emailové adrese nela.adamova@3dfitness.cz.
Opravňuje k vedení osobních nebo skupinových lekcí se specifickým zaměřením podle absolvovaného typu školení.
Všechny kurzy a fitness školení zajišťuje 3D FITNESS AcademyJako jediná v ČR poskytuje odbornou certifikaci kurzů TRX. Výstupem školení je získání licence TRX® instruktor.

Zavěšení TRX

Ano, udrží, ale záleží na kvalitě dveří. Dále bych doporučil zamknout dveře, aby vám je někdo během cvičení neotevřel. V tomto případě může dojít k poničení dveří.
V tomto případě doporučujeme TRX závěs na dveře, který je součástí každého balení TRX. Do zdi ho můžete zavěsit také pomocí TRX X-mount.
Do panelu (v panelovém domě) doporučujeme pojistit např. lepidlem (chemická kotva) v kombinaci se závitovou tyčí.
Doporučená maximální výška zavěšení TRX je 2,7 m.

Vyzkoušej ZDARMA tréninkový plán, který ti pomůže posílit celé tělo v mnoha rovinách.

A navíc tě bude bavit.

30 minutový TRX trénink