KP Kranking

Publikováno: 10. 4. 2013

kpkranking KP KRANKING, s.r.o.
Průmyslová 712
Uherské Hradiště
686 01

Telefon: +420 602 473 333

Web: www.kpkranking.cz

KP KRANKING je exkluzivní a moderní sportovní centrum v Uherském Hradišti. Naším cílem je poskytnout vám příjemné místo, kde si můžete nejen aktivně zasportovat, ale i zarelaxovat a nabrat nové síly. Chceme pro vás být sportovním centrem nabízejícím vysokou kvalitu služeb, osobní přístup ke klientům, špičkové sportovní vybavení a přátelskou atmosféru.

Staňte se klientem KP KRANKING a udělejte něco pro své zdraví. Nezískáte jen tělesnou kondici, ale budete se cítit skvěle ve svém vlastním těle.

Vaše děti se během lekcí či aplikací, mohou zabavit v útulném dětském koutku – například u animované pohádky. V rámci zkvalitnění našich služeb Vám nabízíme produkty různých značek, které Vám napomůžou dosáhnout vašich cílů. Parkování vozidel je v areálu zcela Zdarma.

KP KRANKING team Vám přeje příjemně strávené chvíle v prostorách našeho centra.

Kudy k nám


Zvětšit mapu

Zakladatel prvního webu o závěsném tréninku v ČR. Od roku 2011 publikuje články o TRX a funkčním tréninku, které měsíčně inspirují tisíce čtenářů.  UX designer na volné noze, fitness nadšenec. Spolupracuje s 3D FITNESS a vzdělává se v 3D FITNESS Academy.

Vyzkoušej ZDARMA tréninkový plán, který ti pomůže posílit celé tělo v mnoha rovinách.

A navíc tě bude bavit.

30 minutový TRX trénink

Pošlete odkaz na článek přátelům