3D Fitness – Žamberk

Publikováno: 10. 4. 2013

3D FITNESS 3D Fitness – studio
Orlická kasárna 1491
564 01 ŽamberkTelefon: +420 604 691 265Web: http://www.3dfitness.cz

Studio skupinového pohybu a funkčního tréninku v Žamberku

V rámci regionu pardubického kraje je studio 3D FITNESS Žamberk nejrozsáhlejším centrem cvičebních aktivit v oblasti skupinového a funkčního tréninku.

V současné době si můžete vybrat z více než 30 lekcí týdně a mezi základní formy cvičení patří:

Indoor Cycling (Spinning), TRX – funkční trénink, Pilates cvičení pro začátečníky, GRAVITY – funkční trénink, Kruhový trénink, Zumba, Step Aerobic, Pump FX, Cvičení pro muže, Cvičení pro seniory, Cvičení pro těhotné, Balanční cvičení, Taneční aerobic, Power Yoga, Power Step.

S expanzí společnosti 3D FITNESS s.r.o. došlo i k výraznému využívání studia pro vzdělávací účely a rovněž jako showroom pro prezentaci profesionálního nářadí a vybavení pro fitness centra či sportovní kluby. V centru se v současné době školí jako na jediném místě v republice TRX, GRAVITY, KETTLEBELLS, Kruhový trénink, Pump fx a mnohé jiné formy z oblasti funkčního tréninku.

Kudy k nám


Zvětšit mapu

Zakladatel prvního webu o závěsném tréninku v ČR. Od roku 2011 publikuje články o TRX a funkčním tréninku, které měsíčně inspirují tisíce čtenářů.  UX designer na volné noze, fitness nadšenec. Spolupracuje s 3D FITNESS a vzdělává se v 3D FITNESS Academy.

Vyzkoušej ZDARMA tréninkový plán, který ti pomůže posílit celé tělo v mnoha rovinách.

A navíc tě bude bavit.

30 minutový TRX trénink

Pošlete odkaz na článek přátelům