Fitcentrum PROMĚNY

Publikováno: 15. 9. 2015

LOGO fitness proměny havířov

Fitcentrum PROMĚNY

Dlouhá 95c
736 01 Havířov – Podlesí

tel.: + 420 739 166 066
web: www.fitcentrumpromeny.cz

TRX Havířov

Nabízíme cvičení:

TRX, BOSU Core & Strenght, BOSU Bodyform, EXPRESKA (trénink podle Jillian Michaels), DRUMS TO FIT (bubnování a posilovačka), PILATES, JUMPING Interval, JUMPING Kombi, ZUMBA Fitness, LATINA Bodyform, PILOXING & Funkční trénink, BŘIŠNÍ PEKÁČ, INTERVAL CYCLING (kola + posilování), TWERK, Cvičení pro děti, maminky i miminka – BERUŠKY, MIMÍSEK, Baby FIT MAMI

Fitness

Pro posílení celého těla můžete navštívit naši posilovnu, která je určena pouze ženám! Přesvědčte se na vlastní kůži, že posilovna může být příjemným a pohodovým místem.

Sport a relaxace

Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních aktivit a možností relaxace. Naše fitness centrum nabízí aktivní vyžití opravdu pro každého v každém věku. Odpočívejte aktivně. Nejen, že se budete skvěle cítit, ale okolí si rychle všimne přicházejících změn.

Kudy k nám?

Zakladatel prvního webu o závěsném tréninku v ČR. Od roku 2011 publikuje články o TRX a funkčním tréninku, které měsíčně inspirují tisíce čtenářů.  UX designer na volné noze, fitness nadšenec. Spolupracuje s 3D FITNESS a vzdělává se v 3D FITNESS Academy.

Vyzkoušej ZDARMA tréninkový plán, který ti pomůže posílit celé tělo v mnoha rovinách.

A navíc tě bude bavit.

30 minutový TRX trénink

Pošlete odkaz na článek přátelům