TRX system Lukáš Dubina

Co je TRX závěsný systém?

TRX Suspension Trainer  je nejžádanější fitness nářadí posledních let. Je to produkt, který by neměl chybět ve vybavení žádného sportovce, trenéra, fitness centra nebo rehabilitačního zařízení.

TRX přináší maximální výsledky v minimálním čase a pomůže vám vybudovat pevnou a zdravou postavu.

TRX

TRX Suspension Training

TRX: Total-Body Resistance Exercise (= Cviky pro zatížení celého těla)

Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách.

Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

Produkty TRX

TRX se skládá ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky zakončenými madly pro ruce či nohy. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce (zpravidla na zemi) a druhá je zavěšena na TRX. TRX je přenosné a přináší větší funkčnost než velké a drahé stroje, které stojí desetitisíce až statisíce korun.
TRX

Nejoblíbenější modely závěsného systému TRX

šipka

S TRX můžete cvičit kdekoli

Díky TRX můžete trénovat i doma bez nutnosti cestování do fitness centra a zpět. Neztrácíte čas a energii hledáním fitness stroje nebo činky.

Kompaktní a lehký design TRX vám umožní využívat ho opravdu kdekoli. Můžete ho zavěsit i na dveře.

gym areály pro
tréninkové programy
field na hřišti,
před zápasem
home doma nebo
v tělocvičně
hotel při cestování
v hotelovém pokoji
TRX TRX

Proč je TRX tak oblíbené?

TRX se stává vyhledávaným fitness nářadím. Návštěvníci posiloven a fitness center ho preferují před ostatními druhy cvičení. Trénink na TRX je pro ně zábavný a přináší úžasné výsledky.

Co se říká:

TRX je vhodné pro každého

Cvičení na TRX je určeno pro úplné začátečníky i elitní sportovce. Cviky lze snadno stupňovat. Zátěž upravíte nastavením polohy těla.

Nekonečné množství cviků

TRX přináší větší funkčnost než velké a drahé stroje. S jediným kusem nářadí provedete nekonečné množství cviků.

Můžete cvičit kdekoliv

Kompaktní a lehký design TRX vám umožní cvičit doma, v tělocvičně nebo při cestování v hotelovém pokoji.

Maximální výsledky v minimálním čase

Používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. TRX umožňuje třírozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím.

Vybudujete si silné jádro

TRX buduje silné a stabilní jádro (CORE), které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla. Recenze cvičení s TRX

TRX umožňuje celou řadu závěsných technik, které se dají provádět kdekoliv, kdykoli a kýmkoli

Ať je vaším cílem rehabilitovat po zranění, zvyšovat celkovou fyzickou kondici nebo vrcholově soutěžit, patří k tomu cvičení na TRX.

TRX cvičení

Efektivita TRX tréninku

Redukcí vlastní tělesné hmotnosti a gravitace můžete přizpůsobit svou fyzickou zdatnost tak, že své tělo pouze přiblížíte nebo oddálíte od místa zavěšení.

Nemusíte nikam chodit pro jinou sadu činek nebo přidávat větší zátěž na fitness stroji, stačí jen změnit polohu chodidel.

To vám umožní provádět stále náročný trénink.

Provádějte celkové posilování těla, cviky na pružnost, sílu nebo výbušnost, dokonce cviky jako kliky, shyby, dřepy a výpady. S jediným kusem nářadí vykouzlíte nekonečné množství cviků.

TIP: Jak za 30 minut posílit celé tělo a zlepšit fyzičku

TRX buduje silné a stabilní jádro (CORE)

Při každém cvičení zapojujete své jádro (CORE), které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla.

Všechno, co děláte ve svém životě, začíná jádrem:
skláníte se na zem pro pero, myjete auto nebo hrajete s dětmi košíkovou.

Mezi hlavní partie CORE patří břišní oblast, záda, ABS, hrudník a pánev. Jádro umožňuje tělu stabilitu a flexibilitu.

TRX

Kdo používá TRX?

Lidé si závěsný trénink na TRX brzy osvojili a skupinové kurzy TRX mají velký úspěch
v řadě zemí po celém světě.
TRX je základním kamenem cvičebních programů stovky profesionálních sportovců ve fotbalu, baseballu, basketbalu, hokeji, bojových sportech, triatlonu, golfu, tenisu, lyžování, snowboardu, plavání, surfování nebo motokrosu.

  • Trenéři známých celebrit zahrnuli TRX závěsný trénink do pravidelného cvičení svých klientů a mají úžasné výsledky
  • Wellness centra přidala TRX do programů pro seniory, protože cvičení umožňuje seniorům pohybovat se bez strachu z pádu
  • Fyzioterapeuti využívají cvičení na TRX k rehabilitaci pacientů v nemocničních centrech a sportovních medicínských klinikách
TRX

Skupinový trénink

Vyzkoušejte zábavné a inovativní skupinové cvičení na TRX pod vedením skvělých trenérů. Naučíte se základní principy využití závěsného systému. Trénink s TRX vás bude bavit a na hodiny se budete rádi vracet.

TRX

Domácí trénink

Na všech modelech TRX je možné provádět efektivní funkční cvičení v domácích podmínkách. Osobní video-trenér vás provede tréninkem. Můžete ho přehrávat na jakémkoli zařízení včetně počítače, tabletu či mobilního telefonu.

TRX

TRX

Jak vzniklo TRX?

TRX byl původně vyvinut americkými vojenskými a speciálními jednotkami jako všestranný systém pro posilování celého těla i v extrémních podmínkách.

Jelikož vojáci trávili většinu času na lodích nebo v ponorkách, byli nuceni trénovat na malých prostorách s omezenou možností cvičebních nástrojů.

V krátké době položili základy cvičení, které objevilo zcela novou a originální kategorii funkčního tréninku.

zjistit více

Kompletně vybavená posilovna v jednom cestovním sáčku

TRX

Lidské tělo je uzpůsobeno k tomu, aby produkovalo pohyb. Při cvičení na TRX narůstá svalová hmota proporcionálně a rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

TRX umožňuje celou řadu závěsných technik, které se dají provádět kdekoliv, kdykoli a kýmkoli

Ať je vaším cílem rehabilitovat po zranění, zvyšovat celkovou fyzickou kondici nebo vrcholově soutěžit, patří k tomu cvičení na TRX.
TRX Závěsný systém