Za dva roky co cvičím s TRX na sobě cítím nesmírný pokrok

Publikováno: 15. 2. 2015

Jakub Vavroušek – za dva roky, co s TRX cvičím, na sobě cítím nesmírný pokrok. Nejvýraznější je u mě zpevnění středu těla a posílení dolních a horních končetin. Díky TRX už ani nevím, co je bolest zad.

S TRX systémem jsem se seznámil přibližně před 2 lety na vysoké škole a to při hodinách kruhového tréninku. Jelikož jsem studoval tělesnou výchovu a sport, měli jsme možnost vyzkoušet si spoustu cvičebních pomůcek.

Před TRX byl mojí nejoblíbenější cvičební pomůckou tréninkový systém GUN-eX. To platilo ale do té doby, než na kruhový trénink přinesl vyučující cosi v černém pytlíku.

Zpočátku jsme vůbec nevěděli, o co se jedná. Po krátkém představení jsme si všichni chtěli TRX vyzkoušet a osahat si jej. Měl jsem tu možnost jít si zacvičit s novou pomůcku jako první.

Od té chvíle mě jakýkoliv TRX cvik, který nám trenér ukazoval, nesmírně bavil.

Hned po první hodině jsme se spolužákem zkoumali, co to vlastně to TRX je a za kolik si ho budeme moci pořídit. Dočetli jsme se, že TRX je závěsné cvičení, které rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh.

Hlavní výhoda TRX je v možnostech jeho využítí

TRX cvičení

Díky tomu, že je velmi skladné a dá se přidělat prakticky všude, můžete TRX vzít kamkoliv s sebou. To mi stačilo k tomu, abych si ho hned objednal.

Za 4 dny jsem již vlastnil své první originální TRX! Od té doby jsme na koleji, místo hraní počítačových her a trávení času na sociálních sítích, trávili čas s TRX. S tímto systémem můžete posilovat všechny svalové partie.

Cviků je snad nekonečno

trx2

Proto mě cvičení neomrzelo dodnes. TRX vozím skoro všude sebou. Je to ideální společník na dovolenou a na cesty. Kamkoliv se vydám, tam můžu TRX použít a neustále formovat a posilovat svoji postavu.

Letos v létě jsme s TRX projeli skoro celou Evropu. V každém kempu, kde jsme nějaký čas strávili, jsem TRX vytáhl a ihned jsem ho mohl použít.

Za dva roky, co s TRX cvičím, na sobě cítím nesmírný pokrok, který jsem díky TRX udělal. Nejvýraznější je u mě zpevnění středu těla a posílení dolních a horních končetin.

Díky TRX už ani nevím, co je bolest zad.

Jsem nadšený, že jsem si TRX pořídil

TRX trénink

Hned asi po 4 měsících se mi investice do tohoto tréninkové systému vrátila. Mohl jsem si cvičit kdekoliv se mi chtělo a nemusel jsem vážit cestu do posilovny. Od té doby co TRX mám, navštěvuji posilovnu, jen když jdu na skupinový trénink TRX.

Další výhodou TRX je, že tento systém opravdu pro všechny. Není určen jen fyzicky zdatným jedincům, či profesionálním sportovcům, ale i úplným začátečníkům, kteří chtějí pro sebe a svoje tělo něco udělat.

TRX systém určitě předčil moje očekávání

Před dvěma lety by mě nenapadlo, že budu i po takové době se systémem spokojený. I přes spoustu hodin, které jsem na TRX strávil je moje TRX zcela funkční a kromě pár uprav  je jako nové.

– Jakub Vavroušek

Zakladatel prvního webu o závěsném tréninku v ČR. Od roku 2011 publikuje články o TRX a funkčním tréninku, které měsíčně inspirují tisíce čtenářů.  UX designer na volné noze, fitness nadšenec. Spolupracuje s 3D FITNESS a vzdělává se v 3D FITNESS Academy.

Za dva roky co cvičím s TRX na sobě cítím nesmírný pokrok
4.3 (86.67%) 15 hlasů s

Štítky:

Vyzkoušej ZDARMA tréninkový plán, který ti pomůže posílit celé tělo v mnoha rovinách.

A navíc tě bude bavit.

30 minutový TRX trénink

Pošlete odkaz na článek přátelům