Sobota, kterou se musíte pověsit, je na obzoru

Publikováno: 8. 11. 2015

Sobota, kdy bude viset spousta lidí, se blíží. Pádných důvodů, proč byste měli být mezi nimi je hned několik!

Kongres 3D FITNESS Pohyb a Zdraví, který proběhne třetí listopadovou sobotu v Praze (21. 11. 2015), znamená jedinečnou šanci pověsit do puntíku podle pravidel funkčního tréninku na TRX spoustu lidí.

Takto vypadal minulý ročník kongresu

Měli byste se přihlásit dobrovolně, dokud je šance

Čerpat know-how a inspiraci můžete od těch nejlepších v oboru, protože „věšet“ budou ti nejlepší master trenéři, s Jakubem Wurzelem v čele.

Jakub, Honza Novosad i Petr Peč mají v programu vyhrazen čas pro 16 lekcí (TRX závěsný systém i TRX RIP trainer), které posunou zkušené trenéry i začátečníky.

TRX pásy

Kuba Wurzel popisuje, co vás například na jeho lekcích čeká:

Ten, kdo nikdy TRX nedržel v rukách a bude to pro něj první zkušenost se závěsným systémem, mě musí potkat na lekci TRX Getting Started. Ale nenechte se mýlit. I pro zkušeného trenéra bude tahle lekce inspirací, jak postavit a vést lekci, na které se vám objeví spíše začátečníci.

Prvních deset minut budeme provádět především mobilizační cvičení, připravíme tělo na pozdější zátěž a navážeme na silovou část lekce. Budeme cvičit v pohybových vzorcích a věnovat se především předklonu, dřepu, výpadu, tahu, tlaku, rotaci a samozřejmě podporu. Závěrem přidáme výzvu, kde si každý hrábne o něco více na dno sil, nicméně cílem je, aby klient odcházel unaven, příjemně unaven, nikoliv zničen.

Kombinace prvků jógy, tai-chi bude TRX FLOW

TRX popruhy

Nebudeme oddělovat cviky na mobilitu, stabilitu či sílu. Vše bude tentokrát provázáno navzájem, nikoliv odděleno od sebe. Stejně tak jako je tomu v reálném životě. Budeme pracovat na rozsahu pohybu v jednotlivých polohách, rozvoji svalové síly a naučím vás chodit rukama. Ti více zkušení se budou moci zaměřit na detaily provedení jednotlivých poloh, pro nováčky to bude seznámení s přístupem, že cvičení na TRX není a nemělo by být vždy jen v intenzitě: „Uteč anebo zemři“, tedy v té nejvyšší možné.“

Každou lekci nemusíte platit zvlášť. Na celý den nabitý energií a inspirací vám stačí zakoupit si jednu vstupenku.

TRX master trenéři zdaleka nejsou jediní odborníci fitness, které na Kongresu 3D Fintess – Pohyb a zdraví můžete potkat. V dějišti, kterým je Hotel Park Holiday, Praha – 10 Benice:

  •  ožije pohybem 8 sálů
  • proběhne 100 lekcí (v Aréně funkčního tréninku se TRX potká s ViPR, GUN-eX, konstrukcemi FTS, cvičení Flowin, Lebert systémem, zónou Escape, zónou Hard Core – ano, pořád všechno na jednu vstupenku!)
  • chystají se přednášky, workshopy i prodejní akce

Kdy akce proběhne?

3D FITNESS kongres

„Kongres 3D FITNESS je jednoznačně největší akcí ve střední Evropě,“

konstatuje jednatel 3D FITNESS Miroslav Jirčík.

Zakladatel prvního webu o závěsném tréninku v ČR. Od roku 2011 publikuje články o TRX a funkčním tréninku, které měsíčně inspirují tisíce čtenářů.  UX designer na volné noze, fitness nadšenec. Spolupracuje s 3D FITNESS a vzdělává se v 3D FITNESS Academy.

Sobota, kterou se musíte pověsit, je na obzoru
5 (100%) 1 hlasů

Vyzkoušej ZDARMA tréninkový plán, který ti pomůže posílit celé tělo v mnoha rovinách.

A navíc tě bude bavit.

30 minutový TRX trénink

Pošlete odkaz na článek přátelům