Jak se stát úspěšným TRX trenérem?

Publikováno: 2. 4. 2013

TRX závěsný trénink je vhodný pro všechny, které neuspokojuje izolované cvičení na posilovacích strojích. Zároveň si chtějí procvičit všechny partie těla zábavným způsobem bez nutnosti cvičení s činkami nebo posilovacími stroji.

Naučte se vést TRX® Suspension Training® v malých nebo velkých stylech a staňte se vzorem pro své zákazníky tak, jako je Jakub Wurzel vzorem pro ostatní trenéry.

Mgr. Jakub Wurzel

Mgr. Jakub Wurzel Mgr. Jakub Wurzel – osobní trenér TRX • foto: 3D FITNESS

Na první pohled ne možná patrné, ale jsme z masa a kostí a jako každý člověk se spoustou vody. Všechno to maso, kosti a vodu jsem proháněl na hokejových hřištích a hnal se za černým nesmyslem přes dvacet let.

Díky studiu na UP Olomouc, National Academy of Sports Medicine a Gary Grey Institute jsem zjistil, že jsem všude dvakrát nebyl a od všeho klíče taky nesehnal, nicméně stalo se mou motivací hledat cesty co nejbezpečnějšího přístupu ke cvičení s cílem efektivity a rychlého dosažení výsledků.

Svůj život jsem krájel ve Velké Británii, kde jsem měl možnost potkat mnoho osobností ze světa věnovaného se lidskému pohybu jako Nick Jarvis, Grey Cook či Gary Grey, kteří mě inspirovali a utvrdili v pokračování hledání všech míst a klíčů.

Jako Garant školení TRX (STC, GSTC a Sports Medicine) jsem hrdý člen týmu 3DFitness. Mým snem je všechnu tu dřinu, pot a čas věnovaný fyzické přípravě jednoho krásného dne zúročit na Hawaiském Ironmanu, při přechodech vrcholků alp a podobně adrenalinových událostech.

Mgr. Jakub Wurzel

zdroj: 3D FITNESS

Chci se stát TRX osobním trenérem!

trenér TRX® Mgr. Jakub Wurzel – osobní trenér TRX® • foto: 3D FITNESS

Zakladatel prvního webu o závěsném tréninku v ČR. Od roku 2011 publikuje články o TRX a funkčním tréninku, které měsíčně inspirují tisíce čtenářů.  UX designer na volné noze, fitness nadšenec. Spolupracuje s 3D FITNESS a vzdělává se v 3D FITNESS Academy.

Jak se stát úspěšným TRX trenérem?
5 (100%) 1 hlasů

Vyzkoušej ZDARMA tréninkový plán, který ti pomůže posílit celé tělo v mnoha rovinách.

A navíc tě bude bavit.

30 minutový TRX trénink

Pošlete odkaz na článek přátelům