TRX na Facebooku Google+ TRX na Youtube

Kde cvičit TRX?

TRX centra v ČR a SR, kde si můžete vyzkoušet hodiny TRX
a funkčního tréninku. Vše pod vedením skvělých trenérů
s pomocí kvalitního a ORIGINÁLNÍHO nářadí.

přidat TRX centrum do katalogu

Najdi nejbližší TRX centrum

Ladies fit club

Ladies fit club

Vyzkoušejte CORE TRAINING – Speciální posilovací cvičení zaměřené na zpevnění a posílení „CORE“, tedy jádra = středu těla s důrazem na správné držení těla.

GO Fitness

GO Fitness

Poskytujeme individuální i semiprivátní přístup. Neposkytujeme cvičení ve větších skupinách, protože bychom se nemohli věnovat klientovi dostatečně, což je proti naši filozofii.

Aerospinning Master Franchising

Aerospinning Master Franchising

V našem centrálním a školícím středisku funkčního tréninku GO Fitness© nabízíme nejen několik forem ® cvičení , ale především NOVINKY Fitness – privátní a semiprivátní tréninky. TRX, Kruhový trénink, cvičení na Gravity,..

holmes place

Holmes Place

Přijďte načerpat energii do našeho klubu, který Vám nabízí širokou nabídku fitness i relaxace. Věříme, že náš osobní přístup ke klientům, profesionální služby a vždy to nejmodernější vybavení je tím pravým důvodem spokojenosti našich stálých klientů.

axagym

Axa gym Praha

AXAGYM patří mezi středně velké posilovny vhodné pro všechny bez ohledu na věk a kondici. Vysoce kvalitní vybavení od firmy Grünsport je vyrobené s ohledem na multifunkční použití.

trx-praha

Fakulta tělesné výchovy a sportu – Karlova Univerzita Praha

Fakulta tělesné výchovy a sportu v současné době zajišťuje v bakalářských studijních programech studijní obory Tělesná výchova a sport se zaměřením na vzdělávání.

TRX-praha-sipkova-300x188

Fitness club Olgy Šípkové

Fitness club Olgy Šípkové Kongresové centrum 5. května 65 Praha 4 Telefon: +420 261 174 320 Web: www.sipkova.cz Od čtvrtka 31.5. je pro Vás připravena od 20-ti hod. nová lekce […]

Zaregistruj se pro pravidelnou dávku motivace - TRX cviky a triky každý měsíc ZDARMA do e-mailu:
chci TRX (do e-mailu)